O nas - bremletwoodwork.com

O nas

Poznaj Bremlet Woodwork

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna do domu i ogrodu. Zajmujemy się obróbką drewna i przygotowywaniem produktów do sprzedaży, Większość z nich służy do ozdoby wnętrz, ogrodów czy sal rustykalnych.

Kontakt

Telefon:
Email:

bremlet@bremletwoodwork.com

Adres:

Kołodno 41 16-040,
Podlaskie, Polska

SOCIAL MEDIA

JAK
DZIAŁAMY

Swoim klientom oferujemy w pełni naturalne wyroby z wyselekcjonowanego drewna poddanemu sprawdzonej obróbce. Wiemy jak przygotować drewno, które zachowuje swoje najlepsze wartości na długi czas.

Jako firma podejmujemy współpracę na zasadzie zleceń i kontraktów dotyczących zamówień hurtowych. Ponadto nasze produkty dostępne są również w serwisie Amazon.

Zakres usług przedsiębiorstwa obejmuje obróbkę drewna oraz przygotowywanie gotowych do sprzedaży wyrobów z drewna.

Wytwarzane produkty mają charakter ozdobny i najczęściej służą jako doniczki na kwiaty, ozdoby na stół czy dekoracje do ogrodu.

Przeznaczenie naszych produktów wymaga by drewno, z którego powstają dekoracje było jak najlepiej zabezpieczone przed naturalnym rozpadem. Suszenie drewna jest niezbędne, by drewno zachowało wszystkie swoje właściwości. W tym celu korzystamy ze specjalnych suszarni, które szybko i bardzo efektywnie pozbywają się całej wilgoci t.j wody wolnej i higroskopijnej.

W ofercie dominują produkty z drewna brzozowego i sosnowego.

0 +

Years in business

0 +

Projects completed

0 +

Happy clients

0 +

Team members

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Zadzwoń

  ADRES:

  Fabryczna 12/6, 16-040 Gródek

  DANE FIRMOWE:

  Bremlet Woodwork Maciej Kudziela

  ul. Antoniukowska 56/205 15-845 Białystok

  NIP: 5423239254
  REGON: 200876370