LogoZamknij

Poznaj Bremlet Woodwork

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna do domu i ogrodu. Zajmujemy się obróbką drewna i przygotowywaniem produktów do sprzedaży, Większość z nich służy do ozdoby wnętrz, ogrodów czy sal rustykalnych.

Komunikacja

Stale jesteśmy w kontakcie ze swoimi klientami. Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy natychmiast.

Jakość

Większość naszych produktów znajduje przeznaczenie jako naturalne ozdoby do wystroju wnętrz. Staramy się więc, by każdy z nich był najwyższej jakości.

Na odległość

Nasze produkty znajdują odbiorców na rynku europejskim. Współpracujemy z rzetelnymi firmami.

JAK
DZIAŁAMY

Swoim klientom oferujemy w pełni naturalne wyroby z wyselekcjonowanego drewna poddanemu sprawdzonej obróbce. Wiemy jak przygotować drewno, które zachowuje swoje najlepsze wartości na długi czas.

Jako firma podejmujemy współpracę na zasadzie zleceń i kontraktów dotyczących zamówień hurtowych. Ponadto nasze produkty dostępne są również w serwisie Amazon.

Bremlet logo

Zakres usług przedsiębiorstwa obejmuje obróbkę drewna oraz przygotowywanie gotowych do sprzedaży wyrobów z drewna.

Wytwarzane produkty mają charakter ozdobny i najczęściej służą jako doniczki na kwiaty, ozdoby na stół czy dekoracje do ogrodu.

Przeznaczenie naszych produktów wymaga by drewno, z którego powstają dekoracje było jak najlepiej zabezpieczone przed naturalnym rozpadem. Suszenie drewna jest niezbędne, by drewno zachowało wszystkie swoje właściwości. W tym celu korzystamy ze specjalnych suszarni, które szybko i bardzo efektywnie pozbywają się całej wilgoci t.j wody wolnej i higroskopijnej.

W ofercie dominują produkty z drewna brzozowego i sosnowego.
ESTETYKA PROSTO
Z NATURY

Galeria Bremlet

Bremlet woodwork logo
Napsz do nas:bremlet@bremletwoodwork.com
Zadzwoń do nas:+48 665 478 773

Mapa strony

  • Strona główna
  • O nas
  • Blog
  • Produkty
  • Kontakt

All rights reserved. © 2021 Bremlet

Site BY ME